Комплект манометру

Номер: 0509
В наявності
307грн

Комплект манометру для встановлення на системи фільтрації води


Комплект манометру на 6 bar / 10 bar

Цей комплект призначений для встановлення в конструкцію будь-якої системи очищення води. Манометр підключається до будь-якої точки системи за допомогою перехідника та трійника, що входять до комплекту. Кріпиться манометр до корпусу фільтру або кухонної тумби за допомогою пластикового куточка, що входить до комплекту. Підключаючи манометр до різних точок фільтру, можна відстежувати різні показники тиску, або робити діагностику несправностей системи фільтрації.

У системах зворотного осмосу ми рекомендуємо підключати трійник манометра між чотириходовим клапаном (авторегулятор або відсічний клапан) та входом корпусу мембрани (дивіться фото 2 та 3).

При такому підключенні манометр виконуватиме дві основні функції:

1. Після встановлення нових передфільтрів, у процесі фільтрації, манометр відображатиме деяке значення тиску на мембрану. По мірі зниження цього тиску Ви зможете зрозуміти, на скільки забруднилися передфільтри.

2. Під час набору накопичувального баку відбувається процес фільтрації і манометр відображає певний тиск води на мембрану. Після заповнення накопичувального баку, чотирьохходовий клапан повинен перекрити подачу води на мембрану і процес фільтрації (а також злив води в дренаж) повинен зупинитися. При цьому показники манометру мають знизитися до нуля. Якщо, в процесі експлуатації фільтру, Ви помітили, що показники манометру ніколи не знижуються до нуля, це означає несправність чотирьохходового клапану, а це означає, що злив води в дренаж ніколи не припиняється.

Комплект постачання

- манометр 6 bar / 10 bar *

- монтажний куточок

- перехідник для манометра ВР 1/4" - БС 1/4"

- трійник БС 1/4" - БС 1/4" - БС 1/4"

- з'єднувальна трубка 0,5 м

- інструкція з встановлення

* Модель манометру Ви можете обрати у варіантах товару над кнопкою "Купити".

Установил себе на помпу таких три штуки 1на вход 2 перед поипой 3 перед меброной.1показывает1.8-2.5ат 2 при 2.2 атмосверах датчик выключает помпу,3 показывает при работе помпы 5-5.5ат.Была ситуация 2 и 3 монометры показывали 0.5ат и работала помпа 2 час без перерыва, оказолось огранечитель вышел состроя.Так монометры мне показали что с фильтром что тот не ток.
Аква-Клімат
06 Червня 2024 12:34
Цей манометер можна встановити будь в яку точку осмосу, тільки не між помпою і мембраною. Якщо потрібно відслідковувати який тиск на мембрану створює помпа, тоді потрібно придбати інший комплект
https://aqua-climate.com.ua/komplekt-vibroustoichivogo-manometra
Сергій
03 Червня 2024 20:43
А куди його краще встановлювати, якщо є помпа? Чи з помпою в будь якому разі треба інший манометр?
Аква-Климат
03 Травня 2019 22:43
Помпа быстро "ушатает" этот манометр перед мембраной. Там нужен специальный, виброустойчивый, манометр.
Отримав. Працює відмінно. Люди писали що стрілка манометра пригає, нічого такого не було помічено, працює плавно в залежності від тиску. Ще сподобалось що манометр прислали хромований а не чорний як на фото. Встановив в мийку (дозаказам 1м шланги -7грн) тепер мийка в стилі ретро механік.
Дякую.
Нет, не будет.
Здравствуйте, у этого манометра стрелка будет летать, если система без помпіы?
Добрый день! Обычно, из за превышения допустимого давления, стрелка манометра перестает возвращаться на ноль. За небольшую доплату Вы можете заказать такой комплект с манометром на 10 бар.
Подскажите, если давление выше 6 атмосфер, не приведет ли это к выходу из строя манометра?
Помпа качает пульсирующими рывками. У обычных манометров, без глицерина, стрелка летает по всей шкале - ничего не видно. Глицерин тормозит колебания стрелки.
Верно, только смысл в заполненых гелем ( глицерином, тн виброустойчивые )если там вибрации нет, ну они и дороже на порядок.
Все верно. Если у вас система с помпой и вы хотите поставить манометр перед мембраной, нужно использовать заполненные гелем манометры на 10 бар. В остальных случаях этот комплект будет недорогим, но очень полезным дополнением к любой системе.
Если система с помпой то манометр зашкалит, тк она давит 7-8 бар.
Отличный интернет сайт и товар хороший,а главное цены приемлемые и доставка быстрая через АВТОЛЮКС.Всем советую этот магазин.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua