Комплект вібростійкого манометру

Номер: 0388
В наявності
702грн

Для встановлення в системи очищення води з підвищуючими помпами


Комплект вібростійкого манометру на 10 bar

Рекомендується використовувати у системах зворотного осмосу з підвищуючими помпами.

Манометр підключається до будь-якої точки системи за допомогою перехідника та трійника, що входять до комплекту. Кріпиться манометр до корпусу фільтру або кухонної тумби за допомогою пластикового куточка, що входить до комплекту. Підключаючи манометр до різних точок фільтру, можна відстежувати різні показники тиску, або робити діагностику несправностей системи фільтрації.

У системах зворотного осмосу ми рекомендуємо підключати трійник манометра між чотирьохходовим клапаном (авторегулятор або відсічний клапан) і входом корпусу мембрани (дивіться фото 2 та 3).

При такому підключенні манометр виконуватиме дві основні функції:

1. Після встановлення нових передфільтрів, у процесі фільтрації, манометр відображатиме деяке значення тиску на мембрану. По мірі зниження цього тиску Ви зможете зрозуміти, на скільки забруднилися передфільтри.

2. Під час набору накопичувального баку відбувається процес фільтрації і манометр відображає певний тиск води на мембрану. Після заповнення накопичувального баку, чотирьохходовий клапан повинен перекрити подачу води на мембрану і процес фільтрації (а також злив води в дренаж) повинен зупинитися. При цьому показники манометру мають знизитися до нуля. Якщо, в процесі експлуатації фільтру, Ви помітили, що показники манометру ніколи не знижуються до нуля, це означає несправність чотирьохходового клапана, а це означає, що злив води в дренаж ніколи не припиняється.

Комплект постачання

- манометр 10 bar

- монтажний куточок

-перехідник для манометра ВР 1/4" - БС 1/4"

- трійник БС 1/4" - БС 1/4" - БС 1/4"

- з'єднувальна трубка 0,5 м

- інструкція з встановлення

Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua