Комплект Аквафор Крістал K3-KH-K7

Номер: 1096
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Пом'якшувальний комплект модулів для проточних фільтрів Аквафор Кристал Н і Крістал Квадро


Комплект змінних модулів Аквафор Кристал K3-KH-K7 (старе маркування К1-03-04-07)

Набір з трьох швидкознімних змінних модулів для пом'якшення води, видалення важких металів, заліза, хлору, хлорорганічних сполук, органічних забруднень, вірусів та бактерій . Для корекції смаку та запаху води.

Використовується у фільтрах Аквафор Кристал Н та Кристал Квадро.

Забезпечує глибоке очищення води від хлору, органічних сполук та інших домішок. Знезаражує воду. Знижує жорсткість води.

Змінний фільтруючий модуль К2

Завдяки оптимальному співвідношенню порошкоподібних і волокнистих сорбентів картридж ефективно видаляє активний хлор, іони важких металів та органічні речовини. Виготовлений за технологією карбонблок і є фільтруючою матрицею з підвищеним вмістом активованого кокосового вугілля та іонообмінного волокна Аквален. Картридж також містить як бактерицид срібний компонент, який стримує зростання бактерій на фільтруючому матеріалі.

Змінний пом'якшувальний модуль КHa>

Картридж містить високоякісну іонообмінну смолу харчового класу.

В основі роботи завантаження лежить іонообмінний процес, при якому розчинені у воді іони кальцію і магнію замінюються нешкідливими іонами натрію. Таким чином вода пом'якшується і більше не утворює плівки та твердих відкладень накипу.

За допомогою спеціального перехідника, що входить до комплекту фільтра, можна проводити нескладну процедуру регенерації картриджа в домашніх умовах. Завдяки регенерації відновлюються пом'якшувальні властивості картриджа та відпадає необхідність у його заміні.

Змінний фільтруючий модуль К7

Ефективно і повністю видаляє навіть мікрокількості шкідливих домішок, у тому числі активного хлору, важких металів та органічних речовин. Ефективно фільтрує нерозчинні домішки до 0,8 мікрон. Виготовлений за технологією карбонблок і є надщільним мікропористим фільтруючим середовищем зі збільшеним вмістом активованого кокосового вугілля. Картридж також містить як бактерицид срібний компонент, який стримує зростання бактерій на фільтруючому матеріалі.

Технічні характеристики:

Рекомендована швидкість фільтрації літрів/хвилину - 2,5

Ресурс, літрів/місяць  – 8000 / 12-18 *

Температура води, С – +4 до +40

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води та розрахований з урахуванням багаторазової регенерації пом'якшуючого картриджа.

!Підходить тільки до фільтрів Аквафор серії КристалКількість картриджів
3
Властивості набору
пом'якшення води, комплексне очищення


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua