Клапан 24V ВР1/4"

Номер: 0450
Бренд: OEM (Китай)
В наявності
378грн

Соленоїдний електромагнітний клапан на 24В з внутрішніми різьбленнями для підключення на 1/4" (13мм)


Соленоїдний електромагнітний клапан FСD-A 24V нормальнозакритого типу

Найчастіше застосовується, як вхідний або промивний клапан в системах зворотного осмосу з помповим комплектом.

Встановлюється на трубку попередньо очищеної води в будь-якій точці руху води ДО мембрани. Живлення клапана підключається паралельно живленню помпи.

Поки працює помпа, клапан теж відкритий і пропускає воду. Коли бак наповнений і датчик високого тиску зупинив роботу насоса, вхідний соленоїд перекриває подачу води на мембрану. На відміну від традиційного чотирьохходового клапана, такий соленоїд повністю виключає злив води в дренаж після наповнення накопичувального баку та зупинки помпи.

Описано традиційне застосування соленоїдного клапана в системах зворотного осмосу з помповим комплектом. Також можливе застосування такого клапана в різних індивідуальних схемах очищення води.

Технічні дані:

Напруга живлення - 24 V DC

Споживаний струм - 230 мА (+/-20)

Робочий тиск - 0 - 8 бар

Внутрішні різьблення - 1/4" (13мм) для підключення фітингів із зовнішнім різьбленням 1/4"Напруга
24 Вольт
Тип та розмір різьблення
Внутрішня 1/4" (~13мм)


Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Клапан получил. Теперь все ок. Хороший магазин, впечатления только положительные. Так держать.
Клапан получил. Правда пришлось немного подождать, т.к. не было в наличии, но сделали скидку. Спасибо! Подключил вместо старого, который стал протекать. Работает как положено. Сегодня снова сделал заказ в магазине. Рекомендую всем.
Заказал, получил, впечатления только положительные, китайци есть китайци, с каждым годом все лучше и лучше делают. Вот и этот клапан сделан на "отлично", даже сеточка на входе имеется, при работе греется не сильно и "клацает" при открытии почти беззвучно. По работе компании тоже все хорошо, быстро и без проволочек.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua