Картридж Гейзер Арагон 3 10 ВВ

Номер: 0299
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Комбінований картридж для очищення холодної та гарячої водопровідної води від великого спектру забруднень.

Підходить для корпусів типорозміру Big Blue 10 будь-яких виробників.


Картридж Гейзер Арагон 3 10ВВ для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 10

Картридж Арагон 3 - єдиний картридж, що поєднує унікальний полімер з просторово-глобулярним очищенням і високоякісне активоване вугілля з додаванням срібла. Холодна вода очищається до рівня питної, а гаряча не завдасть шкоди домашній сантехніці.

Використовується: для очищення холодної та гарячої води водопровідної води від великого спектру забруднень і пом'якшення.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах Гейзер Тайфун, а також інших корпусах типорозміру ВР 10" у будинках та квартирах з 1 -3 санвузлами та середнім водоспоживанням (проживання до 5 осіб).

Пом'якшення - зниження накипу, обумовленого солями жорсткості (кальцій, магній), забезпечується за рахунок ефекту квазіпом'якшення.

Антисброс - картридж Арагон 3 не пропустить забруднення в очищену воду і наочно покаже, коли змінювати картридж: натиск води різко зменшиться. Інші картриджі при вичерпанні ресурсу пропускатимуть воду необмежений час.

Картридж забезпечує бактеріостатичний ефект щодо придушення відфільтрованих бактерій та вірусів завдяки додаванню до структури картриджа активного срібла в металевій формі.

Картридж Арагон 3 може багаторазово регенеруватися в домашніх умовах, що значно економить експлуатаційні витрати. Детальний опис процесу регенерації знаходиться у паспорті до картриджа Арагон 3.

Ефективність очищення:

Частини розміром>2 мкм - до 95%

Свинець, цинк, кадмій, цезій - до 95%

Хлор - 100%

Пестициди - до 92%

Залізо - до 95%

Алюміній - до 97%

Мутність - до 95%

Колірність - до 95%

Нафтопродукти - до 90%

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 20-25

Пористість, мікрон - 1-2

Робоча температура, °С - +4 - +95

Ресурс, л – до 30000 *

Габарити, дюйм – 10 х 4½**

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Вig Blue 10"


Пользуюсь пол года. Плюсы: воду чистит хорошо и от многих примесей, а пропускная способность картриджа такая, что можно на весь дом ставить, давление конечно уменьшается, но не критично.; большой ресурс и возможность регенерации; не китайский, а Россия; наверное самый сильный фильтр из всех, что можно использовать в магистральных фильтрах. Минусы: дорогой; перед ним нужно ставить полипропилен, чтоб не забился быстро картридж; умягчает недостаточно - на бойлер пришлось дополнительный фильтр для умягчения ставить.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua