Картридж Аквафор В150 Плюс

Номер: 0284
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Картридж Аквафор В150 Плюс у корпус Аквафор Вікінг. Для очищення холодної водопровідної води у всьому будинку до рівня питної.


Картридж Аквафор В150 Плюс для корпусу Аквафор Вікінг.

Картридж для доочищення питної води в усьому будинку.

Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних мікродомішок розміром до 1 мікрон і вище, заліза, хлору, хлорамінів, іонів важких металів та органічних домішок, фенолу, бензолу, пестицидів.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах Аквафор Вікінг для доочищення холодної водопровідної води. Підвищений ресурс модуля дозволяє використовувати його в офісах, дитячих садках та кафе.

Завдяки оптимальній суміші унікальних сорбційних матеріалів Аквален та гранульованих сорбційних матеріалів картридж В150 Плюс очищує воду не тільки від нерозчинних механічних домішок, заліза та хлору, але й від хлорорганічних сполук, важких металів, фенолу, пестицидів Використовуючи картридж Аквафор В150 Плюс, ви отримуєте систему для очищення питної води максимальної ефективності та високої продуктивності.

Фільтруючий матеріал Аквален очищає набагато більше води в порівнянні з аналогами, має високу продуктивність за рахунок використання технології карбонблок. Модуль складається з двох коаксильно розташованих карбонблоків. Зовнішній шар виготовлений із суміші гранульованих сорбційних матеріалів та хелатного іонообмінного волокна Аквален, розмір пор 20 мікрон. Внутрішній шар – щільний карбонблок, здатний затримувати частинки розміром до 1 мікрона.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 10

Рейтинг фільтрації, мікрон - 1

Ресурс, л/міс – 40 000/12-18 (для водопровідної води, що відповідає СанПін)

Робоча температура °С – +5 - +40

Габаритні розміри ДхВ, мм – 144х506

Колір фланця (маркування): синій.Типорозмір картриджа
Фірмовий модуль


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua