Картридж AquaKut FCPMST

Номер: 0241
Нет в наличии
210грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Багаторазовий картридж AquaKut FCPMST містить іонообмінну смолу. Використовується для зниження жорсткості питної води.Картридж AquaKut (Аквакут) FCPMST для питних фільтрів типорозміру SL 10"

Многоразовий прозорий розбірний корпус містить іонообмінну смолу Purolite™ C-100Е.

Використовується для зниження жорсткості холодної водопровідної води.

Рекомендується використовувати в проточних питних та магістральних фільтрах стандартного типорозміру.

Жорсткість води обумовлена ​​високим вмістом солей кальцію і магнію. Накип, плівка на чаї, білі розлучення на сантехнічному обладнанні – це наслідки підвищеної жорсткості води.

Вирішити цю проблему можна за допомогою картриджів на основі іонообмінної смоли, таких як картридж AquaKut FCPMST. В основі роботи завантаження – іонообмінний процес, при якому розчинені у воді солі кальцію та магнію замінюються нешкідливими іонами натрію, який не утворює твердих відкладень накипу, відкладень солей в організмі.

При появі помітних слідів жорсткості в очищуваній воді (накип або пластівці в кип'яченій воді), завдяки розбірному корпусу, завантаження картриджа піддається нескладному процесу регенерації, здійсненному в домашніх умовах.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 3

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 1,5

Робоча температура °С - +2 - +38

Ресурс, л/міс – 2000/2-4 *

Габарити, дюйм – 10 х 2 ½ **

*фактичний термін служби залежить від жорсткості Вашої водопровідної води

**Підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Slim Line 10"


Абсолютно бесполезнейщая вещь! В магистральной проточной системе неприменим вообще - не проходит поток воды при 4 атм. Только под мойку. Не поленился даже провести замеры. Мерил вручную в стакане TDS метром. Моя вода до фильтра - 290 ppm, эта же вода после фильтра - 315 ppm. Поразительно ) То есть какие-то соли он в воду добавляет, но похоже ничего из нее не забирает... Оставлю корпус для угольных гранул, формат вроде удобный
Аква-Климат
18 Січня 2019 09:28
Вы бы хоть совета спросили перед покупкой...
Этот картридж предназначен для удаления солей кальция и магния, которые приводят к отложениям накипи в чайнике. Взамен смола отдает такое же количество ионов натрия.
Картридж применяется в питьевых фильтрах, со скоростью потока до 1 литра в минуту.
Единственный фильтр, который снижает жёсткость эффективно. Минус есть в том, что необходимо часто восстанавливать свойства (каждые литров 250), плюс - ощутимо меньше накипи, разборной корпус, цена. Для умягчения очень рекомендую.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua