Картридж Aquafilter FCCFE-STO

Номер: 0056
Нет в наличии
155грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex для зниження концентрації розчиненого і нерозчиненого заліза, і поліпропілен для очищення від механічних домішок.


Картридж AquafilterFCCFE-STOдля стандартних корпусів Slim Line

Картридж містить два види завантаження: Birm і Corosex для зниження концентрації розчиненого і нерозчиненого заліза, і поліпропілен для очищення від механічних домішок.

Призначення: для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок, заліза, сірководню, марганцю, металевого присмаку та запаху, для коригування pH води.

Рекомендується використовувати у проточних фільтрах стандартного типорозміру.

Унікальний комбінований картридж Aquafilter FCCFE-STO дозволяє провести дві стадії очищення за допомогою одного картриджа. Пористе поліпропіленове волокно видаляє механічні домішки понад 10 мікрон, затримує пісок, іржу, нерозчинні домішки.

Картридж для видалення заліза Aquafilter FCCFE-STO містить суміш спеціальних гранулятів, з високою здатністю видалення форм заліза, марганцю та сірководню.

Corosex ефективний у процесах попередньої підготовки води для подальшого видалення заліза та сірководню. Birm – високоефективне фільтруюче середовище, що видаляє з води до 5 мг/л заліза, марганець, сірководень.

Вода з великим вмістом заліза негативно впливає на побутову техніку, призводить до передчасного зношування сантехнічного обладнання, залишає іржаві підтікання. Крім того, залізо має властивість накопичуватися в організмі, що негативно впливає на здоров'я людини.

Технічні характеристики:

Продуктивність л/хв – 3

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 1,5

Рейтинг механічної фільтрації, мікрон - 10

Робоча температура °С - +2 - +45

Ресурс л/міс – 1000/2-4 *

Габарити дюйм – 10" х 2½" **

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**Підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміру
Типорозмір картриджа
Slim Line 10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua