Картридж Aquafilter FCCBL-S

Номер: 0602
Нет в наличии
176грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Картридж з спеченого бітумного та кокосового активованого вугілля з додаванням спеціального компонента.


Вугільний картридж Aquafilter FCCBL-S

Картридж виготовлений із спеченого бітумного та кокосового активованого вугілля з додаванням спеціального компонента.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від хлору та його сполук, органічних сполук, важких металів, часткового пом'якшення води , поліпшення смаку та запаху води, а також для видалення механічних домішок (піску, мулу, іржі, окалини та інших зважених частинок) понад 10 мкм.

Рекомендується використовувати в проточних фільтрах стандартного типорозміру, а також як другий або третій щабель фільтрації для попереднього очищення води у зворотноосмотичних системах.

Змінні картриджі Aquafilter FCCBL-S мають у своєму складі вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів та спеціальний компонент, що вигідно відрізняє їх від картриджів інших виробників. В порівнянні з іншими вугільними картриджами, Aquafilter FCCBL-S додатково пом'якшують воду. Такі картриджі забезпечують комплексне очищення та видаляють із води вільний хлор, органічні забруднення, хлорорганічні сполуки, пестициди, фенол, бензол, важкі метали, солі жорсткості. Картридж з активованим вугіллям із шкаралупи кокосових горіхів також ефективніший і для врахування органолептичних властивостей води.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 6

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 2

Рейтинг фільтрації, мікрон - 5

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 8000/3-6*

Габарити, дюйм – 10 х 2½**

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**Підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТип активованого вугілля
карбонблок
Типорозмір картриджа
Slim Line 10"
Вид активованого вугілля
кокосовий, викопний


Якістю фільтра задоволений, прослужив більше року встановлений як 2-й предфільтр осмосу, після нього на 3-му бумажному фільтрі було зовсім мало забруднення
А где же его еще использовать, как не в проточных фильтрах или осмосе? На обычных углях всегда поселяются бактерии, а на этом картридже им это делать гораздо хуже. Еще, для общего понимания, почитайте в интернете, что обычно делают бактерии с полотном мембраны... Если у Вас вода хлорируется и Вы привыкли менять префильтры осмоса раз в 4-6 месяцев, то Вам такие картриджи особо и не нужны. А есть клиенты, которые меняют картриджи, когда те напрочь не забьются и не перестанут пропускать воду. Вот тут серебро и не помешает.
Рекомендуется использовать в проточных фильтрах стандартного типоразмера, а так же в качестве второй или третьей ступени фильтрации для предварительной очистки воды в обратноосмотических системах. - бред Смысл использовать уголь с серебром в обратноосмотических системах если после работаем мембрана?
Купил подруге этот картридж, ради эксперемента, - она живет за городом, где вода не хлорируется - постоянно картриджи были в страшной слизи, теперь ситуация стала на мой взгляд лучше. Не знаю, может это связанно с временем года, а может и картридж проявил бактерецидный эффект, буду наблюдать еще.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua