Картридж Aquafilter FCCBKDF210BB

Номер: 0215
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Картридж Aquafilter FCCBKDF210BB містить активоване вугілля, матеріал КДФ, іонообмінну смолу. Використовується для очищення холодної водопровідної води від великого спектру забруднень.


Картридж Aquafilter FCCBKDF210BB для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 10

Картридж комбінований, для комплексного очищення води. Містить комбіноване тришарове завантаження з активованого вугілля, матеріалу КДФ та іонообмінної смоли.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від хлору, хлорорганічних сполук, сірководню, важких металів, заліза, бактерій та вірусів, а також для пом'якшення води.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах  тирозміру ВР 10 для комплексного очищення води побутового призначення в будинках та квартирах з 1-3 санвузлами та середнім водоспоживанням (проживання до 5 осіб).

Тришаровий картридж Aquafilter FCCBKDF2 містить активоване вугілля, іонообмінну смолу, продукт КДФ-55 і проводить комплексне очищення води. Очищає воду від хлору, сірководню, миш'яку, важких металів, знижує твердість.

Фільтруючі компоненти КДФ - це високоочищені сплави цинку і міді, вони знижують вміст забруднювачів у воді шляхом окислювально-відновлювальних хімічних реакцій. Активоване вугілля видаляє органічні забруднення, а КДФ-55 обмінює свої електрони на електрони забруднюючих речовин і перетворює їх на нешкідливі компоненти, наприклад хлор у хлорид.

Обмін електронів створює електролітичне поле, яке більшість мікроорганізмів не можуть витримати. КДФ-55 видаляє до 98% розчинних у воді ртуті, нікелю, хрому та інших важких металів.

Високоякісна іонообмінна смола знижує загальну мінералізацію та жорсткість води, замінюючи іони кальцію та магнію на іони натрію.

Поліпропіленова вставка попереджає потрапляння частинок фільтруючого матеріалу в очищену воду.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 11

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 16000/3-6*

Габарити, дюйм – 10 х 4½**

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Вig Blue 10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua