Картридж Aquafilter FCCBKDF10BB

Номер: 0211
В наявності
602грн

Утримує активоване вугілля з шкаралупи кокосових горіхів, матеріал КДФ, поліпропілен.

Використовується для очищення холодної водопровідної води від хлору та його органічних сполук, тжовтих металів, сірководню, пестицидів, вірусів і бактерій.

Підходить для корпусів типорозміру Big Blue 10" будь-яких виробників.


Картридж Aquafilter FCCBKDF10BB для магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 10

Картридж комбінований, для комплексного очищення води. Містить активоване вугілля із шкаралупи кокосових горіхів, матеріал КДФ, поліпропілен.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від заліза, важких металів, сірководню, пестицидів, хлору та хлорорганічних сполук, фенолу, органічних забруднень, вірусів та бактерій.

Рекомендується використовувати в магістральних фільтрах  тирозміру ВР 10 для комплексного очищення води побутового призначення в будинках та квартирах з 1-3 санвузлами та середнім водоспоживанням (проживання до 5 осіб).

Aquafilter FCCBKDFце картриджі з комбінованим завантаженням, дія якої спрямована на очищення води від широкого спектру забруднень. Активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів видаляє хлор, хлорорганічні сполуки, фенол, бензол та органічні забруднення, покращує смак та запах води.

Використання в картриджі матеріалу KDF® значно знижує концентрацію важких металів у воді (свинець, ртуть, кадмій) та заліза, видаляє сірководень та пестициди. Крім того, KDF® запобігає розвитку бактерій та вірусів. Поліпропіленова вставка запобігає попаданню частинок фільтруючого матеріалу в очищену воду. Використання матеріалу КДФ-55 збільшує термін служби активованого вугілля.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 12

Робоча температура, °С - +2 - +45

Ресурс, л/міс – 16000/3-6*

Габарити, дюйм – 10 х 4½**

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТипорозмір картриджа
Вig Blue 10"


Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua