Картридж СВОД S250/F5 Антинакип + Знезалізнення

Номер: 1095
Нет в наличии
335грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Змінний універсальний картридж типорозміру - SL10". Призначений для запобігання утворенню накипу, видалення заліза, марганцю, металевого присмаку та запаху води.


Картридж СВОД S250/F5 СВОС-АС (Антинакіп) + Знезалізнення, стандартного типорозміру - Slim Line 10"

Картридж складається з двох модулів. Нижня частина картриджа містить інноваційний наповнювач, який є інертний, гідрофільний, структурований матеріал з розвиненою поверхнею. У верхній частині знаходяться унікальні антанакіпні гранули СВОД-АС.

Застосовується у питних та магістральних фільтрах з колбами стандартного типорозміру SL10" для запобігання утворенню накипу на нагрівальних елементах побутової техніки, а так ж очищення холодної водопровідної та свердловинної води від усіх форм заліза та марганцю.

Спочатку вода проходить через модуль знезалізнення. Його унікальний наповнювач захоплює та переводить залізо у водонерозчинні сполуки, які механічно відфільтровуються та залишаються на поверхні фільтруючого елемента. Таким чином модуль знижує вміст у воді двох та тривалентного заліза до нормативних показників (0,2 - 0,3 мг/л), а також видаляє марганець та усуває металевий смак та запах води.

На другому етапі очищення вода проходить антинакипний модуль, який містить наповнювач СВОД-АС. СВОД-АС - це спеціальні гранули (аніоніт), усередині яких утримується унікальний протинакипний реагент харчового класу. Протинакипний реагент впливає на кристали карбонату кальцію, завдяки чому солі жорсткості залишаються в розчиненому стані та не утворюють твердих відкладень на нагрівальних елементах побутової техніки.

Читати докладніше про технологію СВОД-АС>>>

Технічні характеристики:

Максимальна пропускна здатність - 30 л/хв

Рекомендована швидкість фільтрації - до 10 л/хв

Приблизний ресурс - 42 000 літрів / 12 місяців*

Максимальна робоча температура - до +40 °С

Габарити - висота 10" (252мм) х діаметр 2½" (70мм) **

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води (див. графік на фото 2 та 3)

>

** Підходить до корпусів стандартного типорозміру різних виробниківТипорозмір картриджа
Slim Line 10"


Хороший вариант под отдельный бойлер на кухне. Ресурс как раз на мойку и набрать воды. Чуть-чуть упало давление, но вода уже не красит так сантехнику.
Отлично встал в другую колбу и показал работу в первую же неделю. Меньше железа и белых пятнец на раковине и кране!
Удобная штука вместо обычной механики, и эффект лучше, и менять можно реже!
Двойной эффект очень удобно.
Эффективный картридж для удаления и накипи и железа, берем уже несколько раз, другие фильтры не помогали, а этот сразу дал значимый результат.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua