Картридж СВОД M5/F5 Механіка + Знезалізнення

Номер: 1094
Нет в наличии
150грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Стандартний універсальний картридж типорозміру - SL10". Призначений для очищення води від механічних домішок, заліза, марганцю, металевого присмаку та запаху води.


Картридж ЗВОД M5/F5 Механіка + Знезалізнення, стандартного типорозміру - Slim Line 10"

Картридж складається з двох частин. Нижня частина виконана з спіненого поліпропілену щільністю 5 мікрометрів, а верхня частина містить унікальний інноваційний наповнювач, який є інертним, гідрофільним, структурованим матеріалом з розвиненою поверхнею.

Застосовується у питних та магістральних фільтрах з колбами стандартного типорозміру SL10" для очищення холодної водопровідної та свердловинної води від механічних домішок, а також всіх форм заліза та марганцю.

Спочатку вода проходить через модуль із спіненого поліпропілену і очищається від усіх нерозчинних механічних домішок, розмір яких перевищує 5 мікрометрів (піску, іржі, мулу, окалини, інших зважених частинок) .

При проходженні води через модуль знезалізнення його унікальний наповнювач захоплює і переводить залізо у водонерозчинні сполуки, які механічно відфільтровуються і залишаються на поверхні фільтруючого елемента. Таким чином модуль знижує вміст у воді двох та тривалентного заліза до нормативних показників (0,2 - 0,3 мг/л), а також видаляє марганець та усуває металевий смак та запах води.

Технічні характеристики:

Рейтинг фільтрації - 5 мікрон

Максимальна пропускна здатність - 20 л/хв

Рекомендована швидкість фільтрації - до 10 л/хв

Максимальний ресурс - 42 000 літрів / 12 місяців*

Максимальна робоча температура - до +40 °С

Габарити - висота 10" (255мм) х діаметр 2½" (69мм) **

* фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води (див. графік на фото 2)

** Підходить до корпусів стандартного типорозміру різних виробниківТипорозмір картриджа
Slim Line 10"


Забился быстро, но по внешнему виду сколько дальше не попало в чайник или кастрюлю. Чуть бы ресурса по больше и было бы отлично!
Жаль небольшой ресурс, а так водопроводную чистит нормально от разных примесей. Особенно спасает после отключения-включения воды, когда из труб несется всё подряд
Не очень понравился результат очищения воды, но всё же поблагодарю консультантов за детальное объяснение товара и удобную доставку.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua