Картридж PP20-SL20
Номер: 0231
Бренд: OEM (Китай)
В наявності
133грн
Картридж із спіненого поліпропілену.
Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок.
Рейтинг фільтрації - 20 мікрон.
Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Slim Line 20".
Технічні характеристики:
Швидкість фільтрації – до 30 л/хв
Рейтинг фільтрації – 20 мікрон
Ресурс - до 40 000 літрів / 6 місяців*
Робоча температура - +3 - +45 °С
Габарити, висота х діаметр – 20" (510мм) х 2½" (62мм)**
*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води
**підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміру
Матеріал картриджа
поліпропілен
Ступінь фільтрації
Типорозмір картриджа
Slim Line 20"