Картридж Aquafilter FCCBL-G-AB

Номер: 0828
Нет в наличии
245грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Антибактеріальний картридж з спеченого бітумного та кокосового активованого вугілля


Антибактеріальний картридж Aquafilter FCCBL-G-AB для питних фільтрів типорозміру SL 10" b>

Картридж виготовлений із спеченого бітумного та кокосового активованого вугілля з додаванням іонообмінної смоли та наносрібла.

Використовується: для очищення холодної водопровідної води від хлору та його сполук, органічних сполук, важких металів, часткового пом'якшення води, покращення смаку та запаху води, а також для видалення механічних домішок (піску, мулу, іржі, окалини та інших зважених частинок) понад 5 мкм.

Рекомендується використовувати в проточних фільтрах стандартного типорозміру, а також як другий або третій щабель фільтрації для попереднього очищення води в зворотноосмотичних системах.

/span>

Змінні картриджі Aquafilter FCCBL-G-AB мають у своєму складі вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів та іонообмінну смолу, що вигідно відрізняє їх від картриджів інших виробників. У порівнянні з іншими вугільними картриджами, Aquafilter FCCCBL-G-AB додатково пом'якшують воду. Такі картриджі забезпечують комплексне очищення та видаляють із води вільний хлор, органічні забруднення, хлорорганічні сполуки, пестициди, фенол, бензол, важкі метали, солі жорсткості. Картридж з активованим вугіллям із шкаралупи кокосових горіхів також ефективніший і для врахування органолептичних властивостей води.

Картриджі серії AB виготовлені із застосуванням спеціальних матеріалів за технологією BACinix™. Завдяки вмісту наносрібла, такі картриджі запобігають зростанню бактерій на поверхні фільтруючого матеріалу і всередині колб фільтра.

Технічні характеристики:

Продуктивність, л/хв – 6

Рекомендована швидкість фільтрації, л/хв – 2

Рейтинг фільтрації, мікрон - 5

Робоча температура, °С - +2 - +55

Ресурс, л/міс – 8000/6-12*

Габарити, дюйм – 10 х 2½**

*фактичний термін служби залежить від якості Вашої водопровідної води

**Підходить до корпусів інших виробників стандартного типорозміруТип активованого вугілля
карбонблок
Типорозмір картриджа
Slim Line 10"
Вид активованого вугілля
кокосовий


Отличный угольный картридж. Поставил его вторым, первым стоит более сложный этой же конторы: http://aquafilter.com/ru/product/3/16/fcps5-bl-ab. Водичка выше всяких похвал. Раньше от застоя воды в фильтре бывал иногда затхлый запашок от воды и проходилось разбирать и чистить. Сейчас бактерии убивают сами картриджи. Вода вкусная, без запаха. Этот комплект картриджей должен быть в любом приличном магазине подобного оборудования.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua