Фільтр Наша Вода Джерельна вода-5

Номер: 0025
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

5-ступінчаста модель проточного типу з капілярною мембраною та стильним краном для чистої води.


Фільтр для очищення води під мийку Наша Вода Джерельна вода-5 - пятиступінчаста модель проточного типу з капілярною мембраною

Фільтр проводиться українським науково-виробничим об'єднанням Екософт із застосуванням унікальної запатентованої технології Ecomix® D inside, що робить його найбільш адаптованим саме для нашої водопровідної та свердловинної води. Фільтр очищує воду від механічних домішок, шкідливих бактерій, хлору, органічних та хлорорганічних сполук, іонів важких та кольорових металів, знижує жорсткість та загальну мінералізацію.

Призначення фільтра

Для очищення водопровідної та свердловинної води з підвищеним вмістом солей жорсткості, хлору та органічних сполук до рівня питної. Цей фільтр рекомендується використовувати в домашніх умовах або в невеликих офісах.

У фабричній комплектації застосовуються такі фільтруючі елементи:

Перша стадія - картридж механічного очищення Наша Вода КПВ 25х10. Видаляє механічні забруднення: пісок, іржу, мул, глину, зважені частинки та інші нерозчинні домішки до 5 мікрон. Використання такого картриджа продовжує термін служби інших фільтруючих елементів.

Друга стадія - багатошаровий картридж Джерельна вода № 4 містить кілька різних компонентів і забезпечує комплексне очищення:

- високопористе кокосове активоване вугілля очищає воду від розчиненого хлору та хлорорганічних сполук, які утворюються при хлоруванні води, адсорбує колоїдні домішки та видаляє великі молекули органічних речовин.

- збільшений обсяг іонообмінної смоли знижує жорсткість і загальну мінералізацію води (видаляє гідрокарбонати кальцію і магнію), тим самим перешкоджаючи утворенню накипу. Видаляє іони важких та кольорових металів;

- дезінфікуючий матеріал NanoAg+ містить іони срібла, завдяки яким знезаражується вода, що фільтрується, і запобігає розвитку мікроорганізмів усередині картриджа. При цьому потрапляння частинок срібла до очищеної води абсолютно виключено.

Третя стадія - картридж із спресованого вугілля шкаралупи кокосових горіхів. Виробляє фінішне доочищення від хлору та хлорорганічних сполук, чим коригує смак та запах очищеної води.

Ресурс комплекту картриджів Наша Вода РВ-3 №4 - до 1500 л, залежно від якості води, що очищається.< span style="color: #000000;">Обов'язкову замену рекомендується виробляти раз на 12 місяців незалежно від обсягу очищеної води.

Четвертий ступінь – капілярна мембрана UF10. Мембрана виготовлена ​​з композиту у вигляді пористих тонких трубок. Діаметр пір мембрани 0,02 мкм, що у 10 разів менше розміру вірусів та у 200 разів – бактерій. Ультрафільтраційна мембрана видаляє органічні забруднювачі (тригалометани та ін.), найдрібніші механічні домішки та найпростіші мікроорганізми. Крім того, мембрана UF10 очищає воду від розчинених у воді сторонніх рідин, солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю, пестицидів, гербіцидів, хлору та його похідних.

На відміну від зворотного осмосу, ультрафільтраційна мембрана не має скидання води в каналізацію, фільтрує швидше і зберігає мінеральний склад води незмінним.p>

Ресурс мембрани до 5 000 літрів. < span style="color: #000000;">Обов'язкову замену рекомендується проводити раз на 12 місяців незалежно від обсягу очищеної води.

П'ятий ступінь - вугільний постфільтр Absolute. Картридж із висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Адсорбує розчинені у воді гази. Коригує смак та запах очищеної води.

< span style="color: #000000;">Ресурс постфільтра до 9 000 літрів. < span style="color: #000000;">Обов'язкову замену рекомендується проводити раз на 12 місяців незалежно від об'єму очищеної води.

Переваги моделі

Надійна фільтрація - всебічні лабораторні тестування підтвердили високий ступінь очищення води з українських джерел. Вода після очищення фільтром Наша Вода Джерельна вода - 5 чиста і вільна від шкідливих домішок. Висока якість очищення досягається за рахунок використання матеріалів, що фільтрують, розроблених спеціально для очищення води в різних регіонах України.

Безпека - у фільтрі використовуються спеціальні матеріали, що не вступають у реакцію з речовинами, що зустрічаються в українській воді. Всі матеріали фільтра сертифіковані та безпечні для людини та тварин.

Новий смак страв - господині та професійні кухарі відзначають значне покращення смаку приготовлених продуктів. Аромат розкривається повною мірою, звична їжа стає смачнішою. Очищена вода дозволяє Вашому організму максимально ефективно використовувати цілющі властивості зеленого та трав'яного чаю.

Довговічність корпусу фільтра гарантована використанням найкращих матеріалів та багаторівневим контролем виробництва. Високоякісні комплектуючі Speedfit® виробництва британської компанії «John Guest» забезпечують високу надійність складання та підключення фільтра.

Технічні характеристики

Тип з'єднань – Speedfit ®, виробництва британської компанії «John Guest»

Рекомендована швидкість фільтрації – 1 л/хв

Ресурс змінних картриджів – 1500 л

Температура води  - +4 до +30°С

Робочий тиск – 2 – 5 бар*

Габарити - 450 мм х Ш 450 х Г 150 мм

Вага фільтра –  5,1 кг

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 5 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальніредуктори тиску.

 Що в комплекті

1. Фільтр із кронштейном для кріплення на стіну (картриджі встановлені у фільтрі)

2. Кран подачі очищеної води |>

3. Набір кольорових трубок для підключення (2шт х 1,5м)

4. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2") (приклад)

5. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

6. Ключ для колб фільтра

7. Інструкція-паспорт

Купаючи фільтр у нас Ви можете поміняти кран з комплекту на будь-який нашого асортименту.

При замовленні фільтра Ви можете удосконалити його будь-який УФ-лампоюДодаткове очищення
капілярна мембрана
Конструкція фільтра
стандартна
Кран чистої води
одинарний "модерн"
Типорозмір колб
універсальні SL10"
Місце встановлення
фільтр під миття
Кількість щаблів очищення
5


По совету друга я выбрал обычный фильтр на три колбы, а консультант магазина порекомендовал взять эту модель. За те же деньги я получил две дополнительных ступени фильтрации. И действительно, вода с этого фильтра гораздо вкуснее, чем у товарища. Спасибо за дельный совет! Буду обращаться за картриджами.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0389
361грн
Картридж із спіненого поліпропілену. Використовується для очищення холодної водопровідної води від механічних домішок. Рейтинг фільтрації - 10 мікрон. Підходить для всіх магістральних фільтрів типорозміру Big Blue 20". 

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua