Фільтр Aquafilter FP-3-HJ-K1

Номер: 0013
В наявності
2 688грн

3-х колбова модель з капілярною мембраною та стильним краником для чистої води


Фільтр для очищення води під мийку Aquafilter (Аквафільтр) FP-3-HJ-K1 - 3-х колбова модель з капілярною мембраною

Рекомендується: для доочищення холодної водопровідної питної води.

Aquafilter FP-3-HJ-K1гідна альтернатива системам зворотного осмосу. Капілярна (ультрафільтраційна) мембрана – центральний компонент фільтра. Завдяки принципу ультрафільтрації, вода очищається від великих органічних молекул, колоїдних частинок, вірусів, бактерій. Такі мембрани застосовуються в промисловості та в побуті, забезпечують стабільно високу якість очищення від перерахованих вище домішок, не змінюючи при цьому мінеральний склад води.

Посилений комплект картриджів усуває такі домішки, як пісок, мул, нерозчинені суспензії, хлор та хлорорганічні сполуки, пестициди та феноли, органічні домішки, очищає воду від сірководню, сполук заліза знижує жорсткість. Це дозволяє значно продовжити термін служби ультрафільтраційної мембрани і отримати воду з найвищим ступенем очищення.

Завдяки прямому підключенню до водопроводу фільтр простий і комфортний у використанні. Високий рівень очищення води поєднується з доступною ціною та мінімальною вартістю літра очищеної води.

Фільтруючі елементи - комплект картриджів Aquafilter №3:

Перший ступінь - картридж попереднього механічного очищення FCPS5 (матеріал спінений поліпропілен), призначений для видалення механічних частинок та суспензій, розмір яких перевищує 5 мкм (мікрон).

Другий ступінь – картридж для зниження жорсткості води та видалення залізаFCCST2. Гранулят картриджа знижує концентрацію заліза, нейтралізує металевий присмак та запах води. Пом'якшення води відбувається завдяки заміні іонів кальцію та магнію на нешкідливий натрій.

Третій ступінь – картридж комбінованийFCCBKDF. Містить активоване вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів, яке очищає воду від хлору, хлорорганічних сполук, фенолу, пестицидів, великих молекул органічних сполук. Матеріал KDF знижує концентрацію заліза, важких металів, видаляє сірководень, запобігає розвитку бактерій та вірусів. Поліпропіленова вставка, у свою чергу, не допускає проникнення частинок матеріалів, що фільтрують, в очищену воду.

Четвертий ступінь – капілярна мембрана TLCHF-2T. Виготовлена ​​з трубчастого композиту, діаметр отворів мембрани 0,02 мкм, що у 10 разів менше розміру вірусів та у 200 разів – бактерій. Видаляє органічні забруднювачі (тригалометани та ін.), механічні забруднення, в тому числі дрібнодисперсні частинки, найпростіші мікроорганізми. Крім того, TLCHF-2T очищає воду від розчинених у воді сторонніх рідин, солей важких металів, заліза, ртуті, миш'яку, марганцю, пестицидів, гербіцидів, хлору та його похідних, але при цьому зберігає мінеральний склад води незмінним.p>

Залежно від виду забруднень є можливість використання будь-яких комбінацій картриджів – механічних, вугільних або спеціалізованих.

Переваги моделі:

Найнадійніша конструкція корпуси за рахунок подвійного ущільнення колб (2 кільця ущільнювачів)

Зручний дизайнерський кран для питної води встановлюється на мийці, або за допомогою додаткового куточка кріпиться до стіни.

Універсальний типорозмір картриджів дозволяє використовувати змінні елементи інших виробників стандартного розміру.

Три ступені очищення проточного фільтра забезпечують якісне очищення води та продовжують термін служби уф-мембрани.

Технічні характеристики:

Тип з'єднань  Quick 1/4’’

Швидкість фільтрації – 1,9 л/хв

Температура води  - +2 до +42°С

Максимальний робочий тиск – 6 бар *

Габарити - 395 мм х Ш 360 х Г 140 мм

Виробництво – Aquafilter (Польща)

Гарантія – 12 місяців

*Увага! Максимальний робочий тиск води для цього фільтра - 6 бар.

Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.span>

Що в комплекті:

1. Фільтр із кронштейном для кріплення на стіну (картриджі встановлені у фільтрі)

2. Кран для чистої води FXFCH17-C з настановним комплектом.

3. Набір кольорових трубок для підключення (2шт х 1,5м)

4. Трійник для підключення до водопроводу (ВР1/2'' - ВР 1/4'' - НР 1/2'') (приклад)

5. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4")  (приклад)

6. Фум- стрічка

7. Ключ для корпусу фільтра

8. Інструкція-паспорт

Купуючи фільтр у нас Ви можете поміняти кран з комплекту на будь-який нашого асортименту.

При замовленні фільтра Ви можете удосконалити його УФ-лампою.

Завантажити інструкцію в PDFДодаткове очищення
капілярна мембрана
Конструкція фільтра
стандартна
Кран чистої води
одинарний "модерн"
Типорозмір колб
універсальні SL10"
Місце встановлення
фільтр під миття
Кількість щаблів очищення
4


Отличный фильтр за свои деньги! Понравился прозрачный корпус, видно когда пора менять картридж. Очень классный краник для чистой воды, жена очень довольна его видом
качество сборки супер, но накипь в чайнике солидная. не грешу на фильтр, скорее вода гавно!! можно ли его до осмоса усовершенствовать? цена вопроса?
Фильтр AQUAFILTER FP3-HJ-K1 - пользуюсь уже год, накипи нет, вкусовые качества хорошие. Хочу поделиться особенностью установки, точнее началом пользования фильтром, устанавливал фильтр самостоятельно, посоветовали при покупке, не указано в инструкции, ставили знакомым «мастера» естественно так не делали (4-й картридж был весь черный, почему см. ниже). 1. Картриджи № 2, 3 рекомендовано «замочить» в воде на 8 часов. 2. После установки, подключения к водопроводу, промыть 5-10 минут подключенные картриджи №1-3 без подключения 4-го основного картриджа (капиллярной мембраны) так как из 3-го картриджа будет выходить «угольная пыль» и забьет отчасти 4-й. Подключив трубку которая идет к крану, к выходу возле 3-го картриджа. 3. Потом подключить 4-й картридж, соединить 3-й и 4-й соединительной трубкой, а из 4-го выход к крану и промыть 5-10 минут (картридж пропитан консервирующим веществом, написано в инструкции).
Установил у себя, хорошая вода на вкус. Фильтр классный, устанавливается без проблем так как в комплекте есть все необходимые запчасти для установки, даже фом-лента. Интернет-магазин отличный так держать!
Фильтр понравился, сделан "добротно", вода вкусная. До этого был кувшин, это вообще разные вещи. Имеет значения скорость воды, нужно подбирать 1-2 л/мин. или на всю открывать? Магазину +. спасибо за консультацию.
У Вас точно такая модель фильтра? Картриджи конкретно этой модели предназначены для снижения жесткости воды. Данная модель, на свои деньги, имеет наилучшую конструкцию корпуса, не самый плохой набор картриджей и самую хорошую капиллярную мембрану. Вы бы лучше привели пример лучшего фильтра на 600грн. А так да, есть фильтры и лучше, например за 1000грн.
Установил родителям. Изготовлен очень хорошо, вещь приятно держать в руках. Двойное уплотнение на колбах + Вкус воды после фильтра не сравнить с тем что из крана или "кувшина", очень хорошо. ПОсле осмоса вкуса нет вообще. Если денег на осмос нет - достойный вариант, наверное, лучший из проточных. Магазин отличный, спасибо вам еще раз!
Сама зборка конечно ничего, нареканий нет, но с такими картриджами у меня мембрана за 4 месяца убилась. Имхо, лучше сразу менять первые 3 картриджа на что-то посильнее, с этими смысла нет использовать, ну только если вода хорошая и гадости много не плавает в ней. Так что были бы префильтры посильнее было бы 5. Всё остальное - только плюсы - зборка, комплектация, инструкция на русском с картинками по установке)) порадовала.
Большое спасибо за работу интернет-магазина. Приобрел фильтр - устраивает по всем параметрам для одесской воды. Так держать !
Фильтром довольны, сделан качественно, соединения, пластик, кран - всё на высшем уровне. Вода стала чище, это заметно особенно по накипи, её нет вообще теперь. По остальным показателям не знаю - анализ не делал, но на вкус стала лучше. Хорошая цена, большой ресурс и степень очистки лучше, чем у обычных фильтров под мойку. Доставка быстрая - на следующий день после заказа фильтр уже у нас в Донецке был, чек, гарантия, всё как положено.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua