Електронний контролер CB-3

Номер: 0560
Бренд: OEM (Китай)
Нет в наличии
0грн
Немає в наявност
Немає в наявності

Контролер для керування системою зворотного осмосу.

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтра.


Електронний контролер CB-3

Керує підвищувальною помпою, вхідним та промивним клапаном.

Відображає поточний режим роботи фільтра.

Опис режимів роботи контролера

Підключіть штепсельну вилку до електромережі. Упродовж кількох секунд правильно встановлений контролер запуститься, а на табло з'явиться поточний режим.

Якщо тиск водопровідної води слабкий, або його взагалі немає, то на дисплеї буде відображатися«SOURCE» і подаватиметься звуковий сигнал.

При достатньому тиску води контролер відкриє вхідний соленоїд, запустить помпу, що підвищує, і відкриє промивний соленоїд для інтенсивного промивання зворотньоосмотичної мембрани. Процедура промивання мембрани займе 90 секунд. На дисплеї з'явиться «FLUSH».

Після стартового промивання мембрани промивний соленоїд перекривається і починається режим фільтрації та заповнення накопичувального бака очищеною водою. На табло контролера відображається «PUMP».

Після заповнення накопичувального бака запускається короткочасне фінішне промивання мембрани, яке триває 8 секунд.

Після короткочасного промивання, контролер переходить у режим очікування. Зупиняється підвищуюча помпа та закривається вхідний клапан. На табло з'являється «FULL».

Після сьомої години в режимі очікування контролер запустить промивання мембрани на 60 секунд, після чого знову перейде у вихідний режим.

Такі періодичні промивання призначені для запобігання розростанню мікроорганізмів на поверхні мембрани під час можливих тривалих простоїв фільтра.

Після заміни картриджів попереднього очищення рекомендується зробити примусове інтенсивне промивання зворотньоосмотичної мембрани. Для цього потрібно натиснути кнопку «Strong washing».

Якщо накопичувальний бак не буде набраний за 4 години, контролер повністю зупинить процес фільтрації, а на табло буде відображатися «OVERHAUL». Така функція призначена для запобігання перегріву підвищуючої помпи та вхідного клапана. Щоб вивести контролер із цього режиму, необхідно знеструмити фільтр на 30 секунд.

Якщо така індикація з'являється знову, це означатиме необхідність заміни зворотноосмотичної мембрани або якусь несправність комплектуючих фільтра.

Підключення контролера (клемна колодка з різнокольоровими проводами входить до комплекту)

- рожевий провід  – на плюсовий провід блоку живлення

- білий провід  – на мінусовий провід блока живлення

- зелені дроти  – на підвищуючу помпу (без полярності)

- чорні дроти  – на вхідний соленоїд (без полярності)

- червоні дроти  – на промивний соленоїд (без полярності)

- жовті дроти  – на датчик низького тиску (без полярності)

- сині дроти  – на датчик високого тиску (без полярності).

Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
Спасибо за стержень! Долго искали - везде либо нет в наличии, либо цены аховые! А тут и цена адекватная и есть возможность самовывоза. Спасибо, остались довольны.
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua