Осмос Ecosoft MO 6-75M

Номер: 0571
Нет в наличии
Знятий з виробництва

Дзвоніть нам, ми можемо запропонувати альтернативний варіант.


Третій ступінь - пористий поліпропіленовий елемент Hydro-Cure (США) видаляє механічні домішки понад 1 мікрон, затримуючи при цьому частинки піску, іржі та інших нерозчинних домішок, які пройшли перші два картриджі.

Обов'язкову заміну всього комплекту префільтрів Ecosoft 1-2-3 виробляють раз на 4-6 місяців залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Четвертий ОСНОВНИЙ ступінь - зворотноосмотична мембрана Filmtec TW30-1812-75 (Dow, США) бар'єр для 99% мінеральних та органічних домішок, що містяться у воді та перевищують за розміром молекулу H2O. Під дією тиску на поверхні мембрани відбувається поділ потоків води, причому всі небажані домішки потрапляють у каналізацію, а кристально чиста вода надходить у гідропневматичний бак, де зберігається під тиском доти, доки вона не знадобиться споживачеві.

Заміну мембрани проводять раз на 18-24 місяці в міру зниження швидкості фільтрації або погіршення якості очищення.

П'ятий ступінь - постфільтр вугільний Ecosoft. Картридж із висококласним активованим вугіллям із шкаралупи кокосового горіха. Адсорбує розчинені у воді гази. Коригує смак та запах очищеної води.

Обов'язкову заміну постфільтра проводять раз на 8-12 місяців, залежно від якості Вашої водопровідної води та інтенсивності використання фільтра.

Шостий ступінь - картридж мінералізатор Ecosoft містить мінеральні гранули, які розчиняються в очищеній воді, надаючи їй більш приємного та натурального смаку. Також мінералізатор коригує рівень РН очищеної води.

Заміну картриджа-мінералізатора проводять раз на 8-12 місяців залежно від інтенсивності його використання.

Особливості конструкції та комплектації системи

Колби попередніх фільтрів відлиті з високоякісного харчового пластику на власному виробництві. Всі колби білого кольору і мають одне кільце ущільнювача. Типорозмір колб стандартний, що дозволяє застосовувати будь-які картриджі як фірмові, так і інших виробників.

Кронштейн фільтра сталевий, пофарбований білою емаллю. Кронштейн має високу міцність на кручення.

Накопичувальний бак. Система комплектується залізним баком зменшеного об'єму на 8 літрів чистої води. Такого бака достатньо для сімей із 3-4 осіб, з невеликим споживанням чистої води.

Краник чистої води. Фільтр комплектується двохконтурним краном у стилі Модерн (Хай-Тек) з надійними керамічними кран-буксами. Двоконтурний краник дозволяє окремо набирати очищену воду для приготування їжі та окремо мінералізовану воду для пиття.

З'єднувальні елементи (фітинги) та інші дрібні комплектуючі. Для складання системи застосовуються сучасні та надійні фітинги швидкого з'єднання, які закуповуються у англійської компанії John Guest. Компанія John Guest є винахідником з'єднань типу Spidfit і багато років залишається незмінним світовим лідером за якістю комплектуючих для побутових та комерційних систем очищення води.

Зворотноосмотична мембрана. Для комплектації фільтра закуповується оригінальна американська мембрана FILMTEC™. Американська компанія Dow Chemical, якій належить ТМ FILMTEС, є світовим лідером у виробництві мембранних елементів. Застосовувана мембрана має збільшену добову продуктивність до 75 GPD, на відміну від найпоширеніших мембран продуктивністю 50 GPD. Накопичення бака відбувається швидше, що істотно важливо для великих сімей або невеликих офісів та кафе-барів, з підвищеним споживанням чистої води .

Складання систем відбувається в умовах сучасного сертифікованого виробництва, з дотриманням усіх міжнародних норм і стандартів. Готовий фільтр перевіряється на герметичність стисненим повітрям. Перед упаковкою та відвантаженням на склад суворо перевіряється комплектність кожної системи.

Технічні характеристики системи
 

Максимальна продуктивність системи, GPD (л/доба) - 75 (285)

Приблизна швидкість фільтрації, л/год - 12

Рекомендована температура води, що подається, °C - +4 - +30

Гарантійний робочий тиск, бар - 3-5*

Типорозмір колб - Slim Line 10" х 2,5"

Розміри системи, висота х ширина х товщина, мм - 500 х 420 х 140

Розміри накопичувального бака, висота х діаметр, мм - 350 х 230

Корисний об'єм накопичувального бака, л - 8
 
Виробник - Екософт (Україна, м. Ірпінь)
 
Гарантія - 12 місяців

*Увага! Максимальний гарантійний тиск води для цього фільтра - 5 бар.
Для захисту фільтра від перевищення тиску та гідроударів рекомендуємо встановлювати спеціальні редуктори тиску.
 
Комплектація
 

1. Зворотноосмотична система з усіма картриджами та мембраною

2. Подвійний кран подачі очищеної води WDF1002twin з настановним комплектом (приклад)

3. Накопичувальний сталевий бак RO-122 на 8 л. чистої води

4. Кульовий вентиль на бак span style="color: #0000ff;">(приклад)

5. Трійник для підключення до водопроводу (ВР 1/2" - ВР 1/4" - НР 1/2")(приклад)

6. Кульовий кран подачі води (НР 1/4" - J 1/4") (приклад)

7. Дренажний хомут

8. Набір кольорових сполучних трубок (5шт х 1,5м)

9. Ключ для колб фільтраspan>

10. Інструкція-гарантійний талон
 
Купуючи фільтр у нас, Ви можете поміняти кран, що входить до комплекту поставки, на будь-який < b>нашого асортименту.

Спасибо за покупку и положительный отзыв! Надеемся и в дальнейшем видеть Вас в числе наших постоянных покупателей. С уважением, интернет-магазин Аква-Климат.
здраствуйте! заказивал у вас осмос экософт мо 6-75м, оформил заказ на сайте и через 10мин мне передзвонил менеджер, все уточнил. заказ приехал новой почтой в черкассы через день. спасибо ребята!
Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід


Код: 0588
310грн
Картридж-мінералізатор у білому корпусі in-line 10" х 2" із вбудованими фітингами. Містить суміш кальциту та активованого вугілля зі шкаралупи кокосових горіхів

067-442-46-69
050-380-74-50 063-641-95-50
Київ, вул. Вікентія Хвойки, 21

Пн-Пт з 10:00 до 17:00

Сб-Нд - вихідні

info@aqua-climate.com.ua